Connect with us

ÖNEMLİ GÜNLER

Dünya Evde Kalmışlar Günü

Published

on

9 Ocak tarihi artık her yıl “Dünya Evde Kalmışlar Günü” olarak kutlanacak. Büyük ihtimalle sosyal medyada paylaşılması ve ilgi toplanması amacıyla üretilmiş bu gün kısa sürede hedefine hızla ilerliyor. Şimdiden adından sıkça söz ettirmeyi başarmış “Dünya Evde Kalmışlar Günü” ile ilgili birçok paylaşım yapılmaya başlandı.

Özellikle kendi isteğiyle herhangi bir sebebi olmadan evlenmek istemeyenlerin tepki gösterdiği 9 Ocak Dünya Evde Kalmışlar Günü ile ilgili evde kalmak yoktur, bu bir tercih sebebidir iddiası hızla yükselişe geçti.

Dünya Evde Kalmışlar Günü ile ilgili bir çok E-Ticaret sitesinde çeşitli kampanyalar ve indirimler planlanıyor. Yakında evde kalmış veya evde kaldığını iddia edenler için çok farklı indirimler gündeme gelebilir. Tabii ki bu firmaların bizlerin evde kalıp kalmadığımızı bilmeleri ayrı bir tartışma konusu.

Biz sizi yine de bu çok ta önemli olmayan günle ilgili yormayalım. Bu kadar detay yeterli. Çok daha önemli gün ve haftalarımızı görmeniz ve bunlardan haberdar olmak isterseniz bu linki tıklayabilirsiniz.

Yaklaşık 2 yıldır SÜPER AKTÜEL sitesinde editorlük yapan Cemil YILDIRIM, BİLİM ve SAĞLIK köşesinde yazılar yazmaktadır.

Advertisement
Advertisement

POPÜLER