HAKKIMIZDA

superaktuel.com web sitesi ziyaretçiler için hazırlanmış güncel bilgilerin düzenli oluşturulduğu bir web sitesi olup, doğru bilgiler sunmayı hedefleyen bir ücretsiz bilgi kaynağıdır. Süper Aktüel genel olarak dev bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemiştir. Süper Aktü

el ekibi her kategoriden bilgileri akademik araştırmalar ile birleştirerek en anlaşılabilir şekilde sizlere aktarır.

Misyonumuz mevcut bilgiler ışığında yola çıkarak bir başlık altında konu ile alakalı tüm bilgileri en anlaşılır şekilde ve tamamen kendi kalemimizden sizlere iletmek olacaktır. Sitemiz hiçbir zaman mevcut bilgileri toparlayan bir aracı olmayacak, her zaman araştıran ekibi ile güncel ve nitelikli bilginin amacına uygun şekilde yazılmasını sağlayacaktır.

Bu kapsamda sitemiz üzerinden aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilecek veya bulamadığınız içerikleri bizlere bildirerek bunların siteye eklenmesini sağlayacaksınız. Türk internet mecrasına katkıda bulunmak maksadı ile başladığımız maceramız bilimsel konulardan teknolojiye, matematikten fiziğe, finansal konulardan güncel konulara kadar geniş bir içerik ile bilgi kaynağı olma hedefimiz olacaktır.